Sedinta extraordinara a Consiliului Judetean Cluj

Consiliul  Judeţean Cluj vă invită să participaţi la şedinţa extraordinară a deliberativului judeţean, eveniment ce va avea loc joi, 16 aprilie 2009, ora 12.00 în Sala Mare de Şedinţe a Palatului Administrativ. Pe ordinea de zi se află  “Proiectul de hotărâre privind aprobarea studiului de fezabilitate, a documentaţiei de atribuire şi a comisiei de evaluare a ofertelor pentru obiectivul de investiţii „Stadion la standarde internaţionale respectând normele U.E.F.A. şi F.I.F.A pe amplasamentul stadionului „Ion Moina” municipiul Cluj-Napoca”. Conform legislaţiei în vigoare, şedinţa este publică, presa având posibilitatea să consulte proiectul de hotărâre supus dezbaterii şi ordinea de zi pe site-ul Consiliului Judeţean Cluj la adresa www.cjcluj.ro.

Biroul de Presă

Cluj-Napoca