Reluare audiente cu cetatenii – Cartierul Marasti

Preşedintele Consiliului Judeţean Cluj, d-nul Alin Tişe, reia programul de audienţe cu cetăţenii. Astăzi, 19.05.2011, d-nul Alin Tişe se va întâlni cu cetăţenii din cartierul Mărăşti al municipiului Cluj-Napoca, cu începere de la ora 17.00, la Şcoala „Ion Agârbiceanu”, str. Grădinarilor, nr. 1.

Alături de preşedintele Consiliului Judeţean vor participa reprezentanţi ai Companiei de Apă Someş, Casei Judeţene de Pensii, Agenţiei Judeţene pentru Ocuparea Forţei de Muncă, Direcţiei de Sănătate Publică, ai Direcţiei Sanitar Veterinare, Aeroportului Internaţional Cluj Napoca, Inspectoratului Şcolar Judeţean, Inspectoratului Poliţiei Judeţene, Direcţiei Generale de Asistenţă Socială şi Protecţia Copilului şi ai Comisariatului Judeţean pentru Protecţia Consumatorului.

Pentru preşedintele Consiliului Judeţean Cluj, d-nul Alin Tişe, întâlnirile cu cetăţenii au reprezentat o constantă a activităţii desfăşurate în actualul mandat. În anii 2008 – 2010, sub genericul „Audienţe în teritoriu” s-au desfăşurat peste 150 de întâlniri cu locuitorii din comunele judeţului, fapt care a permis cetăţenilor să îşi prezinte problemele şi a dus la rezolvarea acestora de către administraţia judeţeană.

19.05.2011