ConsiliulProgrameExecutivJudetul ClujTurismReprezentanta Bruxelles Vineri, 15 Decembrie 2017

Prima pagina > Comunicate > Preluare amplasament Spital Regional de Urgenta

Preluare amplasament Spital Regional de Urgenta

CONSILIUL JUDEŢEAN CLUJ

Invitaţie de presă
Ref: Preluarea amplasamentului viitorului Spital Regional de Urgenţă

Consiliul Judeţean Cluj invită reprezentanţii mass-media să participe mâine, joi, 10 mai 2012, începând cu ora 12, la evenimentul prilejuit de preluarea de către Consiliul Judeţean Cluj a amplasamentului viitorului Spital Regional de Urgenţă.
       Pentru a facilita deplasarea la acest eveniment, Consiliul Judeţean Cluj va pune la dispoziţia reprezentanţilor presei un microbuz care va pleca la ora 11,30 din faţa sediului instituţiei situat pe Calea Dorobanţilor, nr. 106.

09.05.2012