Invitatie finalizare proiect-Centru Comunitar Judetean

I N V I T A Ţ I E

Iunie 2014

Consiliul Judeţean Cluj vă invită să luaţi parte la conferinţa de presă ocazionată de finalizarea proiectului „CENTRU COMUNITAR JUDEŢEAN – COMPLEX DE SERVICII SOCIALE COMUNITARE PENTRU COPII ŞI ADULŢI CLUJ”, finanţat în cadrul Programului Operaţional Regional 2007-2013 şi cofinanţat de Uniunea Europeană prin Fondul European de Dezvoltare Regională.
     Evenimentul va avea loc în data de 10 iunie 2014, ora 11.00, la sediul Centrului Comunitar Judeţean – Complex de Servicii Sociale Comunitare pentru Copii şi Adulţi Cluj, situat în municipiul Cluj-Napoca, str. Albert Einstein, nr. 14.

MANAGER PROIECT,
                                                      Rodica GOGONEA