ConsiliulProgrameExecutivJudetul ClujTurismReprezentanta Bruxelles Vineri, 24 Martie 2017

Prima pagina > Comunicate > Invitatie de presa - Conferinta de finalizare a proiectului Modernizarea infrastructurii de acces in zona turistica Rachitele - Prislop - Ic Ponor

CONSILIUL JUDEŢEAN CLUJ

Invitaţie de presă
Ref. Conferinţa de finalizare a proiectului „Modernizarea infrastructurii de acces în zona turistică Răchiţele – Prislop - Ic Ponor”

Consiliul Judeţean Cluj invită reprezentanţii mass-media să participe joi, 27 octombrie 2016, începând cu ora 11.00, la conferinţa de presă prilejuită de finalizarea proiectului „Modernizarea infrastructurii de acces în zona turistică Răchiţele – Prislop - Ic Ponor”, eveniment ce va avea loc în Sala mare de şedinţe a forului administrativ judeţean.
     Proiectul a fost finanţat prin Programul Operaţional Regional 2007 - 2013, Axa prioritară 2 – „Îmbunătăţirea infrastructurii de transport regionale şi locale”, Domeniul de intervenţie 2.1 – „Reabilitarea şi modernizarea reţelei de drumuri judeţene, străzi urbane – inclusiv construcţia/reabilitarea şoselelor de centură”, cod SMIS 1114.

26 octombrie 2016