ConsiliulProgrameExecutivJudetul ClujTurismReprezentanta Bruxelles Joi, 21 Septembrie 2017

Prima pagina > Comunicate > Invitatie conferinta finalizare proiect Luminita

Invitatie conferinta finalizare proiect Luminita

I N V I T A Ţ I E

Decembrie 2013

Consiliul Judeţean Cluj vă invită să luaţi parte la conferinţa de presă ocazionată de finalizarea proiectului MODERNIZAREA ŞI DOTAREA CENTRULUI MATERNAL "LUMINIŢA", proiect selectat în cadrul Programului Operaţional Regional 2007-2013 şi cofinanţat de Uniunea Europeană prin Fondul European de Dezvoltare Regională.

Conferinţa va avea loc în data de 2 decembrie 2013, ora 11.00, la Direcția Generală de Asistenţă Socială şi Protecţie a Copilulului Cluj - Centrul maternal "LUMINIŢA", situat în municipiul Cluj-Napoca, str.  Eremia Grigorescu nr. 37-39.

P R E Ş E D I N T E

Horea-Dorin UIOREANU