ConsiliulProgrameExecutivJudetul ClujTurismReprezentanta Bruxelles Vineri, 31 Martie 2017

Prima pagina > Comunicate > Invitatie conferinta de presa

Invitatie conferinta de presa

CONSILIUL JUDEŢEAN CLUJ

Invitaţie conferinţă de presă

Consiliul Judeţean Cluj vă invită să participaţi mâine, joi 24 octombrie 2013, începând cu ora 12.00, la conferinţa de presă susţinută de preşedintele forului administrativ judeţean, Horea Uioreanu, alături de conducerea Aeroportului Internaţional „Avram Iancu” Cluj.

În cadrul acestei conferinţe de presă se va realiza tragerea la sorţi a numelor persoanelor care s-au înscris în concursul iniţiat de Consiliul Judeţean Cluj şi Aeroportul Cluj, prin care se oferă posibilitatea efectuării unui zbor de survol deasupra municipiului Cluj-Napoca, eveniment care va avea loc sâmbătă, 26 octombrie 2013, cu ocazia inaugurării noii piste de decolare-aterizare a aeroportului clujean.

Evenimentul va avea loc în sala mare de ședințe a Consiliului Județean Cluj, din B-dul Dorobanților nr. 106.

23.10.2013