ConsiliulProgrameExecutivJudetul ClujTurismReprezentanta Bruxelles Miercuri, 28 Iunie 2017

Prima pagina > Comunicate > Invitatie conferinta de presa 10.01.2012

Invitatie conferinta de presa 10.01.2012

CONSILIUL JUDEŢEAN CLUJ

Invitaţie conferinţă de presă

Consiliul Judeţean Cluj invită reprezentanţii mass-media să participe mâine, 10 ianuarie 2012, cu începere de la ora 12.00, în sala de conferinţe a noului sediu al Consiliului Judeţean situat pe Calea Dorobanţilor nr. 106, Cluj-Napoca, la conferinţa de presă susţinută de preşedintele Consiliului Judeţean Cluj, domnul Alin Tişe.

Conferinţa de presă susţinută de domnul Alin Tişe va fi urmată de conferinţa de lansare a proiectului „Centru comunitar judeţean – Complex de servicii comunitare pentru copii şi adulţi Cluj”, proiect selectat în cadrul Programul Operaţional Regional 2007-2013 şi cofinanţat de Uniunea Europeană din Fondul European de Dezvoltare Regională.

09.01.2011