Finalizare proiect – Complex Servicii Pinochio

I N V I T A Ţ I E

IUNIE 2014

Consiliul Judeţean Cluj vă invită să luaţi parte la conferinţa de presă ocazionată de finalizarea proiectului MODERNIZARE ŞI DOTARE COMPLEX DE SERVICII PENTRU RECUPERAREA ŞI REABILITAREA COPIILOR CU HANDICAP SEVER „PINOCHIO”, proiect selectat în cadrul Programului Operaţional Regional 2007-2013 şi cofinanţat de Uniunea Europeană prin Fondul European de Dezvoltare Regională.
    Conferinţa va avea loc în data de 27 iunie 2014, ora 11.00, la Complexul de servicii pentru recuperarea şi reabilitarea copiilor cu handicap sever „PINOCHIO”, situat în municipiul Cluj-Napoca, str.  B.P.Haşdeu nr.10.

p.P R E Ş E D I N T E
                                                              VICEPREŞEDINTE,