ConsiliulProgrameExecutivJudetul ClujTurismReprezentanta Bruxelles Vineri, 24 Martie 2017

Prima pagina > Comunicate > Finalizare proceduri preluare amplasament SRU

Finalizare proceduri preluare amplasament SRU

CONSILIUL JUDEŢEAN CLUJ

Invitaţie de presă
Ref: Finalizarea procedurilor de preluare a întregului amplasament al viitorului Spital Regional de Urgenţă

Consiliul Judeţean Cluj invită reprezentanţii mass-media să participe mâine, joi,  20 decembrie 2012, începând cu ora 10, la evenimentul prilejuit de preluarea unei părţi din imobilul situat în localitatea Floreşti, judeţul Cluj, etapă prin care se marchează finalizarea procedurilor de preluare a întregului amplasament al viitorului Spital Regional de Urgenţă.

Evenimentul care se va desfăşura mâine are loc în contextul finalizării obiectivului de investiţii, aflat în sarcina Ministerului Apărării Naţionale, de relocare a spaţiilor speciale de depozitare pe un alt amplasament din cadrul aceluiaşi imobil din localitatea Floreşti.

Pentru a facilita deplasarea la acest eveniment, Consiliul Judeţean Cluj va pune la dispoziţia reprezentanţilor presei un microbuz care va pleca la ora 09.20 din faţa sediului instituţiei situat pe Calea Dorobanţilor, nr. 106.

19.12.2012