Ș

Ședință extraordinară a Consiliului Județean Cluj, vineri, 30 octombrie 2020, ora 11.00, prin videoconferință

CONSILIUL JUDEȚEAN CLUJ

Consiliul Județean Cluj informează publicul în legătură cu faptul că vineri, 30 octombrie 2020, cu începere de la ora 11.00, se va desfășura ședința extraordinară, convocată de îndată, a deliberativului județean.
Ședința de consiliu județean se va desfășura exclusiv online, prin intermediul unei platforme web dedicate ce permite realizarea de videoconferințe prin live streaming. Aceasta  va fi transmisă, de asemenea, live, pe pagina oficială de Facebook a Consiliului Județean Cluj, www.facebook.com/cjcluj.
În ceea ce privește ordinea de zi a ședinței și proiectele de hotărâre ce vor fi supuse dezbaterii, acestea pot fi consultate pe pagina web a Consiliului Județean Cluj, la adresa https://www.cjcluj.ro/proiecte-de-hotarare.php.

30 octombrie 2020