Ș

Consiliul Județean Cluj lansează o platformă online unică în România, punând astfel la dispoziția clujenilor cele mai bune produse tradiționale românești

CONSILIUL JUDEȚEAN CLUJ

𝐰𝐰𝐰.𝐦𝐚𝐠𝐚𝐳𝐢𝐧𝐩𝐫𝐨𝐝𝐮𝐬𝐝𝐞𝐜𝐥𝐮𝐣.𝐫𝐨 cuprinde produsele a 16 antreprenori clujeni, care oferă uleiuri presate la rece, brânzeturi din lapte de oaie, preparate din carne, sucuri, dulcețuri și siropuri naturale, prăjituri de casă, vinuri, miere de albine, legume și fructe de sezon, produse de igienă personală.
     Ambalarea se va face în două spații autorizate, prevăzute cu temperatură controlată, din cadrul Agro Transilvania, de către angajații Asociației Produs de Cluj.
     Produsele pot fi vizionate și comandate pe www.magazinprodusdecluj.ro, disponibil din 2 aprilie.
     Persoanele interesate vor putea comanda direct în magazinul online sau la numărul de telefon 𝟎𝟕𝟒𝟏 𝟗𝟖 𝟓𝟖 𝟐𝟑 în zilele de luni - joi, între orele 10.00 și16.00.
     Înainte de onorarea comenzii, clienții vor fi contactați prin poșta electronică sau telefonic.
     Livrarea se va face în municipiul Cluj-Napoca și în comunele Apahida, Baciu și  Florești, în zilele de vineri și sâmbătă, între orele 12.00-19.00, de către reprezentanții Asociației Produs de Cluj, iar plata se va face online, cu cardul.
     Orice modificare a ofertei sau a zilelor de livrare va fi anunțată pe site.

3 aprilie 2020