ConsiliulProgrameExecutivJudetul ClujTurismReprezentanta Bruxelles Duminica, 25 Iunie 2017

Prima pagina > Comunicate > Audiente in teritoriu

Audiente in teritoriu

ROMÂNIA
                                   JUDEŢUL CLUJ
                               CONSILIUL JUDEŢEAN

Ref: Audienţe în teritoriu

Preşedintele Consiliului Judeţean Cluj, d-nul Alin Tişe, continuă seria întâlnirilor cu cetăţenii judeţului Cluj, în cadrul programului intitulat “Audienţe în teritoriu”.  Duminică, 29.11.2009, şi luni, 30.11.2009, preşedintele CJ se va întâlni cu locuitorii din comunele Săcuieu, Sâncraiu, respectiv Frata şi Tureni, după următorul program:
          Duminică, 29.11.2009
         - Comuna Săcuieu, localitatea Săcuieu, la Căminul Cultural, cu începere de la ora 13.00
         - Comuna Sâncraiu, localitatea Sâncraiu, la Căminul Cultural, cu începere de la ora 15.00
          Luni, 30.11.2009
         - Comuna Frata, localitatea Frata, la Sala de Sport, cu începere de la ora 13.00
         - Comuna Tureni, localitatea Tureni, la sediul Grădiniţei, cu începere de la ora 16.00
          Alături de preşedintele CJ, la aceste întâlniri vor participa reprezentanţi ai instituţiilor cu competenţe în gestionarea problemelor din mediul rural: Direcţia Silvică, Direcţia de Sănătate Publică, Agenţia de Plăţi şi Intervenţii în Agricultură, Direcţia Sanitară Veterinară şi pentru Siguranţa Alimentelor, Regia Autonomă de Administrare a Domeniului Public şi Privat al Judeţului Cluj, Inspectoratul Şcolar Judeţean, Direcţia pentru Agricultură şi Dezvoltare Rurală şi Direcţia de Muncă şi Protecţie Socială.

27.11.2009