ConsiliulProgrameExecutivJudetul ClujTurismReprezentanta Bruxelles Duminica, 25 Iunie 2017

Prima pagina > Comunicate > Comunicat - Cāştigător licitaţie stadion

Comunicat - Cāştigător licitaţie stadion

CONSILIUL  JUDEŢEAN  CLUJ

COMUNICAT DE PRESĂ

Vineri, 13 iunie 2008, ora 11.00 va avea loc în Sala Mare de Şedinţe a Palatului Administrativ aducerea la cunoştinţa publică a ofertantului câştigător la licitaţia organizată pentru proiectarea lucrărilor de execuţie ale unui  Stadion la standarde internaţionale pe terenul situat în Cluj-Napoca str. Parcului f.n. (amplasamentul actualului  Stadion  Municipal “Ion Moina”) şi a unei unităţi  de cantonament, recuperare fizică şi tratament, centru training  în comuna Jucu.
     Reprezentaţii mass-media sunt invitaţi să participe la Conferinţa de presă organizată cu ocazia comunicării acestui Anunţ.

Serviciul Relaţii Publice şi Dezvoltare Locală

Cluj-Napoca