ConsiliulProgrameExecutivJudetul ClujTurismReprezentanta Bruxelles Sat, 27 Mai 2017

Prima pagina > Comunicate > Preluare documente Capusu Mare

Preluare documente Capusu Mare

CONSILIUL JUDEŢEAN CLUJ

Ref: Preluare documente pentru întocmirea cărţilor de identitate în localitatea Căpuşu Mare

Lucrători din cadrul Direcţiei Judeţene de Evidenţă a Persoanelor Cluj, instituţie care funcţionează sub autoritatea Consiliului Judeţean Cluj, se vor deplasa, marţi, 23 martie, în localitatea Căpuşu Mare, judeţul Cluj, cu staţia mobilă, în vederea preluării documentelor necesare pentru întocmirea cărţilor de identitate.

Cetăţenii de pe raza comunei care nu au acte de identitate, au cărţile de identitate expirate sau urmează să expire în următoarele 180 de zile, precum şi cei care solicită viză de reşedinţă sau împlinesc vârsta de 14 ani se pot prezenta, cu începere de la ora 09.00, la sediul Primăriei Comunei Căpuşu Mare, în sala de şedinţe, cu toate documentele necesare pentru eliberarea cărţii de identitate sau a cărţii de identitate provizorie.

22.03.2010