ConsiliulProgrameExecutivJudetul ClujTurismReprezentanta Bruxelles Luni, 27 Martie 2017

Prima pagina > Comunicate > Audiente in teritoriu - Vad, Cuzdrioara, Jichisu de Jos

Audiente in teritoriu - Vad, Cuzdrioara, Jichisu de Jos

ROMÂNIA
                                                                    JUDEŢUL CLUJ
                                                             CONSILIUL JUDEŢEAN

Ref: Program de audienţe în teritoriu Vad, Cuzdrioara, Jichişu de Jos

Preşedintele Consiliului Judeţean Cluj, d-nul Alin Tişe, continuă seria întâlnirilor cu cetăţenii judeţului Cluj, în cadrul programului intitulat “Audienţe în teritoriu”.  Miercuri, 07.10.2009, preşedintele CJ se va întâlni cu locuitorii din comunele Vad, Cuzdrioara şi Jichişu de Jos după următorul program:
            - Comuna Vad, ora 15.00, la fosta magazie de cereale a C.A.P.
            - Comuna Cuzdrioara, ora 17.00, la Căminul Cultural
            - Comuna Jichişu de Jos, ora 19.00, la Căminul Cultural din satul Codor
           Alături de preşedintele CJ, la aceste întâlniri vor participa reprezentanţi ai instituţiilor cu competenţe în gestionarea problemelor din mediul rural: Direcţia Silvică, Direcţia de Sănătate Publică, Agenţia de Plăţi şi Intervenţii în Agricultură, Direcţia Sanitară Veterinară şi pentru Siguranţa Alimentelor, Regia Autonomă de Administrare a Domeniului Public şi Privat al Judeţului Cluj, Inspectoratul Şcolar Judeţean, Direcţia pentru Agricultură şi Dezvoltare Rurală şi Direcţia de Muncă şi Protecţie Socială.

06.10.2009