ConsiliulProgrameExecutivJudetul ClujTurismReprezentanta Bruxelles Joi, 14 Decembrie 2017

Prima pagina > Comunicate > Audiente in teritoriu - Triteni, Viisoara

Audiente in teritoriu - Triteni, Viisoara

CONSILIUL JUDEŢEAN CLUJ

Ref: Audienţe în teritoriu

Preşedintele Consiliului Judeţean Cluj, d-nul Alin Tişe, continuă seria întâlnirilor cu cetăţenii judeţului Cluj, în cadrul programului intitulat “Audienţe în teritoriu”.  Vineri, 30.10.2009, preşedintele CJ se va întâlni cu locuitorii din comunele Triteni şi Viişoara, după următorul program:
           - Comuna Triteni, localitatea Triteni, ora 13.00
           - Comuna Viişoara, localitatea Viişoara, ora 15.00, la Căminul Cultural
          Alături de preşedintele CJ, la aceste întâlniri vor participa reprezentanţi ai instituţiilor cu competenţe în gestionarea problemelor din mediul rural: Direcţia Silvică, Direcţia de Sănătate Publică, Agenţia de Plăţi şi Intervenţii în Agricultură, Direcţia Sanitară Veterinară şi pentru Siguranţa Alimentelor, Regia Autonomă de Administrare a Domeniului Public şi Privat al Judeţului Cluj, Inspectoratul Şcolar Judeţean, Direcţia pentru Agricultură şi Dezvoltare Rurală şi Direcţia de Muncă şi Protecţie Socială.

29.10.2009