ConsiliulProgrameExecutivJudetul ClujTurismReprezentanta Bruxelles Miercuri, 20 Septembrie 2017

Prima pagina > Comunicate > Audiente in teritoriu - Taga, Geaca, Palatca

Audiente in teritoriu - Taga, Geaca, Palatca

ROMÂNIA
                                                                        JUDEŢUL CLUJ
                                                                 CONSILIUL JUDEŢEAN

Ref: Audienţe în teritoriu

Preşedintele Consiliului Judeţean Cluj, d-nul Alin Tişe, a reluat seria întâlnirilor cu cetăţenii judeţului Cluj, în cadrul programului intitulat “Audienţe în teritoriu”.  Vineri, 09.10.2009, preşedintele CJ se va întâlni cu locuitorii din comunele Ţaga, Geaca şi Pălatca  după următorul program:
            - Comuna Ţaga, localitatea Ţaga, ora 14.00, la Căminul Ghiolţ
            - Comuna Geaca, localitatea Sucutard, ora 16.00, la Căminul Cultural
            - Comuna Pălatca, localitatea Pălatca, ora 18.00, la sediul Primăriei
          Alături de preşedintele CJ, la aceste întâlniri vor participa reprezentanţi ai instituţiilor cu competenţe în gestionarea problemelor din mediul rural: Direcţia Silvică, Direcţia de Sănătate Publică, Agenţia de Plăţi şi Intervenţii în Agricultură, Direcţia Sanitară Veterinară şi pentru Siguranţa Alimentelor, Regia Autonomă de Administrare a Domeniului Public şi Privat al Judeţului Cluj, Inspectoratul Şcolar Judeţean, Direcţia pentru Agricultură şi Dezvoltare Rurală şi Direcţia de Muncă şi Protecţie Socială.

08.10.2009