ConsiliulProgrameExecutivJudetul ClujTurismReprezentanta Bruxelles Sat, 22 Iulie 2017

Prima pagina > Comunicate > Audiente in teritoriu - Sanmartin, Fizesu Gherlii, Mintiu Gherlii

Audiente in teritoriu - Sanmartin, Fizesu Gherlii, Mintiu Gherlii

ROMÂNIA
                                                                       JUDEŢUL CLUJ
                                                                CONSILIUL JUDEŢEAN

Ref: Audienţe în teritoriu

Preşedintele Consiliului Judeţean Cluj, d-nul Alin Tişe, a reluat seria întâlnirilor cu cetăţenii judeţului Cluj, în cadrul programului intitulat “Audienţe în teritoriu”.  Joi, 08.10.2009, preşedintele CJ se va întâlni cu locuitorii din comunele Sânmărtin, Fizeşu Gherlii şi Mintiu Gherlii după următorul program:
           - Comuna Sânmărtin, localitatea Cutca, ora 14.00, la Căminul Cultural
           - Comuna Fizeşu Gherlii, localitatea Fizeşu Gherlii, ora 16.00, la Căminul Cultural
           - Comuna Mintiu Gherlii, localitatea Mintiu Gherlii, ora 18.00, la Căminul Cultural
          Alături de preşedintele CJ, la aceste întâlniri vor participa reprezentanţi ai instituţiilor cu competenţe în gestionarea problemelor din mediul rural: Direcţia Silvică, Direcţia de Sănătate Publică, Agenţia de Plăţi şi Intervenţii în Agricultură, Direcţia Sanitară Veterinară şi pentru Siguranţa Alimentelor, Regia Autonomă de Administrare a Domeniului Public şi Privat al Judeţului Cluj, Inspectoratul Şcolar Judeţean, Direcţia pentru Agricultură şi Dezvoltare Rurală şi Direcţia de Muncă şi Protecţie Socială.

07.10.2009