ConsiliulProgrameExecutivJudetul ClujTurismReprezentanta Bruxelles Marti, 17 Octombrie 2017

Prima pagina > Comunicate > Audiente in teritoriu - Sandulesti, Petrestii de Jos, Ciurila

Audiente in teritoriu - Sandulesti, Petrestii de Jos, Ciurila

CONSILIUL JUDEŢEAN CLUJ

Ref: Audienţe în teritoriu

Preşedintele Consiliului Judeţean Cluj, d-nul Alin Tişe, continuă seria întâlnirilor cu cetăţenii judeţului Cluj, în cadrul programului intitulat “Audienţe în teritoriu”.  Marţi, 27.10.2009, preşedintele CJ se va întâlni cu locuitorii din comunele Sănduleşti, Petreştii de Jos şi Ciurila, după următorul program:
          - Comuna Sănduleşti, localitatea Sănduleşti, ora 14.00, la sala de întâlniri de lângă Primărie;
         - Comuna Petreştii de Jos, localitatea Petreştii de Jos, ora 16.00, la Căminul Cultural;
          - Comuna Ciurila, localitatea Sălicea, ora 18.00, la Căminul Cultural.
         Alături de preşedintele CJ, la aceste întâlniri vor participa reprezentanţi ai instituţiilor cu competenţe în gestionarea problemelor din mediul rural: Direcţia Silvică, Direcţia de Sănătate Publică, Agenţia de Plăţi şi Intervenţii în Agricultură, Direcţia Sanitară Veterinară şi pentru Siguranţa Alimentelor, Regia Autonomă de Administrare a Domeniului Public şi Privat al Judeţului Cluj, Inspectoratul Şcolar Judeţean, Direcţia pentru Agricultură şi Dezvoltare Rurală şi Direcţia de Muncă şi Protecţie Socială.

26.10.2009