ConsiliulProgrameExecutivJudetul ClujTurismReprezentanta Bruxelles Duminica, 23 Iulie 2017

Prima pagina > Comunicate > Audiente in teritoriu - Negreni, Ciucea, Poieni

Audiente in teritoriu - Negreni, Ciucea, Poieni

CONSILIUL JUDEŢEAN CLUJ

Ref: Audienţe în teritoriu

Preşedintele Consiliului Judeţean Cluj, d-nul Alin Tişe, continuă seria întâlnirilor cu cetăţenii judeţului Cluj, în cadrul programului intitulat “Audienţe în teritoriu”.  Marţi, 03.11.2009, preşedintele CJ se va întâlni cu locuitorii din comunele Negreni, Ciucea şi Poieni, după următorul program:
          - Comuna Negreni, localitatea Negreni, ora 14.00, la Căminul Cultural
          - Comuna Ciucea, localitatea Vânători, ora 16.00, la Căminul Cultural
          - Comuna Poieni, localitatea Poieni, ora 18.00, la Căminul Cultural
         Alături de preşedintele CJ, la aceste întâlniri vor participa reprezentanţi ai instituţiilor cu competenţe în gestionarea problemelor din mediul rural: Direcţia Silvică, Direcţia de Sănătate Publică, Agenţia de Plăţi şi Intervenţii în Agricultură, Direcţia Sanitară Veterinară şi pentru Siguranţa Alimentelor, Regia Autonomă de Administrare a Domeniului Public şi Privat al Judeţului Cluj, Inspectoratul Şcolar Judeţean, Direcţia pentru Agricultură şi Dezvoltare Rurală şi Direcţia de Muncă şi Protecţie Socială.

02.11.2009