ConsiliulProgrameExecutivJudetul ClujTurismReprezentanta Bruxelles Joi, 23 Noiembrie 2017

Prima pagina > Comunicate > Audiente in teritoriu - Aiton, Feleacu

Audiente in teritoriu - Aiton, Feleacu

CONSILIUL JUDEŢEAN CLUJ

Ref: Audienţe în teritoriu

Preşedintele Consiliului Judeţean Cluj, d-nul Alin Tişe, continuă seria întâlnirilor cu cetăţenii judeţului Cluj, în cadrul programului intitulat “Audienţe în teritoriu”.  Vineri, 20.11.2009, preşedintele CJ se va întâlni cu locuitorii din comunele Aiton şi Feleacu, după următorul program:
           - Comuna Aiton, localitatea Aiton, ora 13.00, la Căminul Cultural
           - Comuna Feleacu, localitatea Feleacu, ora 15.00, la Căminul Cultural
          Alături de preşedintele CJ, la aceste întâlniri vor participa reprezentanţi ai instituţiilor cu competenţe în gestionarea problemelor din mediul rural: Direcţia Silvică, Direcţia de Sănătate Publică, Agenţia de Plăţi şi Intervenţii în Agricultură, Direcţia Sanitară Veterinară şi pentru Siguranţa Alimentelor, Regia Autonomă de Administrare a Domeniului Public şi Privat al Judeţului Cluj, Inspectoratul Şcolar Judeţean, Direcţia pentru Agricultură şi Dezvoltare Rurală şi Direcţia de Muncă şi Protecţie Socială.

19.11.2009