ConsiliulProgrameExecutivJudetul ClujTurismReprezentanta Bruxelles Luni, 24 Iulie 2017

Prima pagina > Comunicate > Audiente in teritoriu - Cornesti, Bontida, Jucu

Audiente in teritoriu - Cornesti, Bontida, Jucu

ROMÂNIA
                                                                        JUDEŢUL CLUJ
                                                                CONSILIUL JUDEŢEAN

Ref: Audienţe în teritoriu

Preşedintele Consiliului Judeţean Cluj, d-nul Alin Tişe, continuă seria întâlnirilor cu cetăţenii judeţului Cluj, în cadrul programului intitulat “Audienţe în teritoriu”.  Miercuri, 28.10.2009, preşedintele CJ se va întâlni cu locuitorii din comunele Corneşti, Bonţida şi Jucu, după următorul program:
         - Comuna Corneşti, localitatea Corneşti, ora 14.00, la Căminul Cultural
         - Comuna Bonţida, localitatea Bonţida, ora 16.00, la Primăria Nouă
         - Comuna Jucu, localitatea Jucu de Sus, ora 18.00, la sala de festivităţi
         Alături de preşedintele CJ, la aceste întâlniri vor participa reprezentanţi ai instituţiilor cu competenţe în gestionarea problemelor din mediul rural: Direcţia Silvică, Direcţia de Sănătate Publică, Agenţia de Plăţi şi Intervenţii în Agricultură, Direcţia Sanitară Veterinară şi pentru Siguranţa Alimentelor, Regia Autonomă de Administrare a Domeniului Public şi Privat al Judeţului Cluj, Inspectoratul Şcolar Judeţean, Direcţia pentru Agricultură şi Dezvoltare Rurală şi Direcţia de Muncă şi Protecţie Socială.

27.10.2009