ConsiliulProgrameExecutivJudetul ClujTurismReprezentanta Bruxelles Marti, 21 Noiembrie 2017

Prima pagina > Comunicate > Audiente in teritoriu - Cojocna, Apahida

Audiente in teritoriu - Cojocna, Apahida

ROMÂNIA
                                                                        JUDEŢUL CLUJ
                                                                 CONSILIUL JUDEŢEAN

Ref: Audienţe în teritoriu

Preşedintele Consiliului Judeţean Cluj, d-nul Alin Tişe, continuă seria întâlnirilor cu cetăţenii judeţului Cluj, în cadrul programului intitulat “Audienţe în teritoriu”. Marţi, 20.10.2009, preşedintele CJ se va întâlni cu locuitorii din comunele Cojocna şi Apahida, după următorul program:
           - Comuna Cojocna, localitatea Cojocna, ora 14.00, la sediul Primăriei
           - Comuna Apahida, localitatea Dezmir, ora 16.00, la sediul Primăriei
          Alături de preşedintele CJ, la aceste întâlniri vor participa reprezentanţi ai instituţiilor cu competenţe în gestionarea problemelor din mediul rural: Direcţia Silvică, Direcţia de Sănătate Publică, Agenţia de Plăţi şi Intervenţii în Agricultură, Direcţia Sanitară Veterinară şi pentru Siguranţa Alimentelor, Regia Autonomă de Administrare a Domeniului Public şi Privat al Judeţului Cluj, Inspectoratul Şcolar Judeţean, Direcţia pentru Agricultură şi Dezvoltare Rurală şi Direcţia de Muncă şi Protecţie Socială.

19.10.2009