ConsiliulProgrameExecutivJudetul ClujTurismReprezentanta Bruxelles Joi, 19 Octombrie 2017

Prima pagina > Comunicate > Audiente in teritoriu - Chiuiesti, Caseiu, Catcau

Audiente in teritoriu - Chiuiesti, Caseiu, Catcau

ROMÂNIA
                                                                      JUDEŢUL CLUJ
                                                              CONSILIUL JUDEŢEAN

Ref: Reluarea programului de audienţe în teritoriu

Preşedintele Consiliului Judeţean Cluj, d-nul Alin Tişe, reia seria întâlnirilor cu cetăţenii judeţului Cluj, în cadrul programului intitulat “Audienţe în teritoriu”.  Marţi, 06.10.2009, preşedintele CJ se va întâlni cu locuitorii din comunele Chiueşti, Căşeiu şi Câţcău  după următorul program:
          - Comuna Chiueşti, localitatea Strâmbu, ora 15.00, la Căminul Cultural
          - Comuna Căşeiu, localitatea Rugăşeşti, ora 17.00, la Căminul Cultural
          - Comuna Câţcău, localitatea Câţcău, ora 19.00, la Căminul Cultural
          Alături de preşedintele CJ, la aceste întâlniri vor participa reprezentanţi ai instituţiilor cu competenţe în gestionarea problemelor din mediul rural: Direcţia Silvică, Direcţia de Sănătate Publică, Agenţia de Plăţi şi Intervenţii în Agricultură, Direcţia Sanitară Veterinară şi pentru Siguranţa Alimentelor, Regia Autonomă de Administrare a Domeniului Public şi Privat al Judeţului Cluj, Inspectoratul Şcolar Judeţean, Direcţia pentru Agricultură şi Dezvoltare Rurală şi Direcţia de Muncă şi Protecţie Socială.

05.10.2009